Ons team

Hieronder vindt u de teamleden van schooljaar 2021-2022.

Ron van Lijf

Directeur

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Frits van der Horst

Conciërge

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Caroline van Wees

Leerkracht groep 1/2 D

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Cynthia van den Bosch

Leerkracht groep 1/2 E

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Marjon Cerneus-Harmsen

Leerkracht groep 3 en intern begeleider

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag leerkracht in groep 3. Donderdag en vrijdag intern begeleider.

Nika Stam

Leerkracht groep 3 en onderwijsassistente.

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag ondersteuning. Donderdag en Vrijdag leerkracht groep 3.

Anniek Hoogland

Leerkracht groep 4

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Ruth Muller

Leerkracht groep 5 en groep 1/2 D

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag leerkracht groep 5. Vrijdag leerkracht groep 1/2 D

Regina Deutekom

Leerkracht groep 4 en groep 5

Werkdagen: Woensdag leerkracht groep 4. Donderdag en vrijdag leerkracht groep 5.

Michel Goossens

Leerkracht 6

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Rian Krijnen

Leerkracht groep 6/7

Werkdagen: Maandag, dinsdag en vrijdag.

Patricia van Halm-Coblens

Leerkracht groep 6/7 en intern begeleider

Werkdagen: Woensdag en donderdag leerkracht in groep 6/7. Dinsdag en vrijdag intern begeleider.

Wendelien Duiker-Sinnige

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag.

Esther van der Heijden-Draaisma

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag.

Sacha Kaizer

Leerkracht groep 8C

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Wilfred van Gerrevink

Leerkracht groep 8C

Werkdagen: Vrijdag.

Marielle Groot

Leerkracht groep 8D

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Yvonne van Bos

Onderwijsassistente

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Anja van der Putten

Ondersteuning

Werkdagen: Dinsdag.

Sylvia Zandvliet-Bodenstaff

Ondersteuning

Werkdagen: Maandag.

Ruben van Scherpenberg

Ondersteuning

Werkdagen: Maandag en vrijdag.

Lucia Brakenhoff

Vervangend leerkracht groep 7 en ondersteuning

Werkdagen: Woensdag ondersteuning. Donderdag en vrijdag leerkracht groep 7.